KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10827882
nr 1082 7882
Akvarell
porträtt, signerad E D, 1848, 27x19
Kondition: skadad
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:26:29
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)